Víte kolik parazitů ohrožuje lidský organismus?

banner_intro.jpg

Přírodní léčba

Prevence

Nejlepší obranou je prevence. Již jsme se krátce dotkli toho, jak se můžeme parazity nakazit. Způsobů přenosů je spousta. U  jednoho parazita je to špatnou hygienou, nedokonale umytou zeleninou, okopáváním zahrádky, stavením báboviček v pískovišti, mazlením se s mazlíčky apod. Jednoznačná rada by zněla: ,,Nedělejte nic z těchto činností.“ Bylo by to jednoduché, kdybychom právě většinu těchto činností nebrali jako přirozenou součást našich životů. Nevěšte hlavu, řešení máme. Skvěle proti parazitům fungují následující bylinky:

Pelyněk (Artemisia absinthium)

Ořešák královský (Juglans regia)

Lapačo červené (Pau d´Arco) (Tabebuia impetiginosa)

Česnek setý (Allium sativum)

Tymián obecný (Thymus vulgaris)

Hřebíček vonný (Caryophyllus aromaticum)

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa)

Papája obecná (Carica papaya)

Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula)

 

Všechny tyto léčivé byli a rostliny má pouze jediný přípravek na trhu ParazitEx. Vyniká opravdu unikátním silným složením, které nenarušuje organismus jako je tomu v případě chemických produktů a zároveň účinně vypudí parazity z těla ven, a to v jakémkoliv vývojovém stádiu. Další benefitem je možnost využití ParazitExu jako detoxikace organismu. Výhodou je i výhodná cena za měsíční balení. Stačí užívat pouze 2 tablety denně.

 Ostatní přírodní preparáty mají složení slabší, takže buď potřebujete využívat mnohem více tobolek anebo ani přesto nedokáží vyhubit parazity.

 

 

 

Léčba:

U každého druhého člověka se v jeho organismu najdou parazité.

Dlouhodobě se zabýváme tímto tématem a chceme vám přinést nejdůležitější aktuální informace o parazitech.